Spot Techno - sposób na nowoczesne oświetlenie wnętrza

Kiedy dni stają się coraz krótsze na rzecz wieczorów, niezbędna staje się lampa. Odpowiednie światło jest ważne dla funkcjonowania mieszkania czy domu. To nie tylko kwestia bezpieczeństwa czy zdrowia (źle dobrane światło może męczyć wzrok), ale też dobrego samopoczucia i wystroju wnętrza. To ostatnie jest ważne zwłaszcza dla estetów i amatorów urządzania mieszkania. Spot Techno łączy w sobie zarówno praktyczność, jak i elegancki wygląd.

Dwupunktowy spot wykonany jest z białego metalu z elementami chromu. Klosze mają kształt klasycznego walca. Nowoczesny spot zapewnia jasne, mocne światło, dzięki któremu podkreślisz dekorację lub wybrane punkty w pomieszczeniu - np. półki w garderobie, regał lub łóżko w sypialni. Spot oświetleniowy Techno najlepiej wygląda na tle jasnych ścian i w nowoczesnej aranżacji wnętrz, choć sprawdzi się również w klasycznym wnętrzu - zarówno sypialni, jak i kuchni, czy łazience. Będzie pięknie wyglądał w mieszkaniu z elementami jasnego drewna. Spot jest funkcjonalnym dodatkiem do górnego światła, a zaświecony samodzielnie, stworzy w Twoim mieszkaniu intymny klimat.

Podwójny spot osadzony jest na ruchomym ramieniu, które możesz dostosować do swoich potrzeb, kierując snop światła na wybrane miejsca w pomieszczeniu.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 28 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania