Spot Timon – nowoczesne i eleganckie źródło światła

Subtelne, punktowe oświetlenie w mieszkaniu pełni nie tylko praktyczną funkcję. Może być jednocześnie samo w sobie ozdobą wnętrza lub zwracać uwagę na jego ważne detale czy dekorację. Tego typu światło jest jednocześnie bardzo funkcjonalne, ponieważ pozwala na regulację kąta padania światła. Spot oświetleniowy to dobry sposób na podświetlenie wybranej przestrzeni w elegancki, dyskretny sposób.

Spot Timon to nowoczesna lampa wykonana z metalu w kolorze czarnego chromu, z błyszczącym wykończeniem. Jego prosta forma pasuje do wystroju każdego mieszkania, choć najlepiej sprawdzi się we wnętrzach o charakterze postindustrialnym, klasycznym oraz glamour. Trzypunktowy spot umożliwia regulację kąta padania światła oraz pozwala na podkreślenie we wnętrzu kilku wybranych detali.

Czarny Spot Timon ma długość 40 cm i jest osadzony na solidnej szerokiej listwie. Jest on łatwy w montażu. Stanowi doskonałe rozwiązanie, kiedy chcesz podświetlić obrazy, witrynę lub np. biblioteczkę w mieszkaniu. W ofercie sklepu znajdziesz również inne produkty z tej samej serii.