Oprawa wpuszczana Mono – elegancja i nowoczesność w jednym

Stylowa i gustowna oprawa wpuszczana Mono wygląda świetnie szczególnie w pomieszczeniach, urządzonych w jasnych, pastelowych kolorach i chłodnych odcieniach szarości. Można zainstalować ją w dużym salonie, pokoju typu studio czy kuchni, połączonej z jadalnią, ale równie dobrze będzie służyć jako oświetlenie w restauracji, biurze, sali szkoleniowej, sklepie. Doskonale współgra z aranżacjami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym. Daje dużo światła i podkreśla oryginalny klimat wystroju współczesnych wnętrz.

Oprawa wpuszczana Mono została zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Ma aż osiem kloszy o walcowatym kształcie, umocowanych do podłużnej podsufitki. Ich ozdobą jest złoty kolor w środku. Do oprawy trzeba dobrać osiem żarówek o gwincie GU10. Można dokupić energooszczędne żarówki LED. Kolory – biały i złoty. Wymiary wynoszą: 4 × 320 × 12,5 cm.

Z uwagi na dość duży rozmiar i osiem punktów świetlnych, oprawa wpuszczana Mono będzie idealnym oświetleniem dla eleganckiej nowoczesnej restauracji.