Oprawa wpuszczana Mono Corner – designerskie oświetlenie do wnętrz

Oryginalna oprawa wpuszczana Mono Corner to oświetlenie, które doskonale nadaje się do wykorzystania w pomieszczeniach komercyjnych. Będzie świetna do restauracji, pubu, dyskoteki, sprawdzi się w sklepie, awangardowym biurze, a nawet nowoczesnym salonie, w którym stawia się na niebanalne rozwiązania. Dobrze komponuje się ze stylem nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i loftowym. Oprawa wpuszczana Mono Corner podkreśli wyjątkowy charakter pomieszczenia.

Oprawa wpuszczana Mono Corner zrobiona została z metalu i tworzywa sztucznego. Ma osiem punktów świetlnych, rozmieszczonych na dwóch prostopadłych elementach metalowych. Klosze mają kształt tuby. Źródłem światła oprawy są żarówki GU10. Można dobrać energooszczędne żarówki LED. Kolory to biały i złoty (wnętrze kloszy). Wymiary wynoszą: 4 × 165x165 × 12,5 cm.

Ta oryginalna oprawa sprawdzi się w każdej opcji kolorystycznej wystroju. Pasuje do ścian z kamienia, a także mebli z elementami metalowymi. Dość dobrze komponuje się też z drewnem.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 165x165 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 4.16 kg
Do pobrania