Oprawa wpuszczana Mono Corner – postaw na designerski model oświetlenia

Nowoczesna oprawa wpuszczana Mono Corner sprawdza się przede wszystkim w dość dużych pomieszczeniach. Może znaleźć się w dużym salonie albo pomieszczeniu typu studio. Poza tym świetnie sprawdzi się w barze, dyskotece, klubie, sklepie, pomieszczeniu firmowym. Jest bardzo oryginalna, choć ma prosty design. Najbardziej pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i loftowym. Nadaje charakteru barom i restauracjom, szczególnie w otoczeniu równie awangardowego umeblowania.

Oprawa wpuszczana Mono Corner jest zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. To dwa połączone ze sobą metalowe ramiona, na których znajduje się osiem kloszy w kształcie walca. Wnętrze kloszy ma złoty kolor, co ociepla trochę cały model. Oprawa wpuszczana Mono Corner świeci dzięki żarówkom GU10. Potrzebujesz ośmiu takich żarówek, mogą być to energooszczędne LED. Kolory oprawy – biel i złoto. Wymiary to: 4 × 215 × 12,5 cm.

Oprawa sprawdza się w każdej kolorystyce. Pasuje do wnętrz urządzonych w kamieniu, drewnie i metalu. Nowoczesne meble z elementami metalowymi bardzo dobrze się z nią komponują.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 215x215 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 5.13 kg
Do pobrania