Oprawa wpuszczana Mono Corner – oświetlenie do nietuzinkowych wnętrz

Nowoczesna i oryginalna oprawa wpuszczana Mono Corner to świetna alternatywa dla tradycyjnych lamp. Przyciąga wzrok, ponieważ różni się od znanych nam modeli. To doskonałe rozwiązanie do większych salonów, pomieszczeń typu studio, pokojów z aneksami lub biur, barów, sklepów, klubów. Dzięki swojemu ciekawemu, a przy tym prostemu designowi, świetnie wygląda zarówno w domu, jak i w pomieszczeniach komercyjnych. Dobrze wpisuje się w klimat stylu nowoczesnego, minimalistycznego, industrialnego i loftowego.

Awangardowa oprawa wpuszczana Mono Corner jest zrobiona ze stali i tworzywa sztucznego. To połączone ze sobą prostopadle elementy metalowe z kloszami w kształcie tuby. Tych kloszy jest aż osiem i tyle właśnie żarówek GU10 będzie potrzebnych do oprawy. Można zastosować energooszczędne żarówki LED. Kolory oprawy to czarny i złoty. Jej wymiary to: 4 × 165x165 × 12,5 cm.

Czarna oprawa wpuszczana Mono Corner to idealne rozwiązanie do dużego minimalistycznego salonu albo lokalu gastronomicznego urządzonego w nowoczesny sposób.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 165x165 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 4.19 kg
Do pobrania