Oprawa wpuszczana Mono Surface 20 × 118 × 11 cm – minimalistyczne źródło światła nie tylko w domu

Intrygująca i nowoczesna oprawa wpuszczana Mono Surface 20 × 118 × 11 cm może nie tylko oświetlić pomieszczenie, ale też pięknie uzupełnić jego aranżację. Choć jej design jest dość prosty, to doskonale wygląda na tle współczesnych wystrojów i w każdym kolorze. Wygląda świetnie zarówno w pomieszczeniach urządzonych w jasnych, jak i całkiem ciemnych kolorach. W domu może oświetlać kuchnię, salon, pokój młodzieżowy, a poza ni jest świetna do biura, baru, sklepu. Dobrze wygląda w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych i industrialnych.

Oprawa wpuszczana Mono Surface 20 × 118 × 11 cm jest wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. Ma cztery klosze w kształcie walca, które są złote w środku, co ociepla barwę światła. Klosze umieszczone są na długiej, prostej podsufitce. Źródło światła to cztery żarówki GU10, które trzeba dobrać osobno. Do lampy pasują także żarówki energooszczędne. Oprawa wpuszczana Mono Surface jest w kolorach czerni i złota. Jej wymiary to: 20 × 118 × 11 cm.

Ta prosta oprawa będzie świetnie wyglądać nad wyspą kuchenną albo w barze. Świetnie współgra z ciemną kolorystyką, drewnem, kamieniem i metalem. Wnosi do wnętrza nowoczesny powiew.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 118 cm
Wysokość 11 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania