Oprawa wpuszczana Mono Surface 12,5 × 11 cm – pojedyncze oświetlenie do małego wnętrza

Prosta i elegancka oprawa wpuszczana Mono Surface 12,5 × 11 cm to model pojedynczego oświetlenia, który sprawdzi się w małym pomieszczeniu. Na większej przestrzeni można zamontować kilka takich lamp, co także da ciekawy efekt. Oprawa wpuszczana Mono Surface dobrze sprawdzi się w aranżacji nowoczesnej, industrialnej, loftowej i glamour. Może być oświetleniem małego pokoju np. sypialni lub pokoju nastolatka, kuchni, przedpokoju, biura, punktu usługowego. Kilka takich samych lamp będzie się świetnie prezentować na przykład w większej kuchni albo biurze.

Oprawa wpuszczana Mono Surface 12,5 × 11 cm to oświetlenie wykonane z tworzywa sztucznego i metalu. Jest to pojedynczy klosz w kształcie walca, umocowany do małej, płaskiej podsufitki. Główną ozdobą oprawy jest jej kolor. Źródłem światła jest żarówka GU10. Podczas dobierania żarówki warto zainteresować się oświetleniem LED. Kolory: złoty (klosz), czarny (podsufitka).

Ten złoty spot idealnie zgra się z ozdobami i dodatkami w kolorze złota lub mosiądzu. Warto też dobrać do niego inne lampy, np. podłogowe i stołowe o podobnym designie.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.38 kg
Do pobrania