Oprawa wpuszczana Mono Surface – proste oświetlenie w nowoczesnym stylu

Jednokolorowa oprawa wpuszczana Mono Surface to oświetlenie uniwersalne, które sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Jej nowoczesny design urzeka prostotą i solidnym wykonaniem. To lampa, pasująca do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym i industrialnym. Gdzie najlepiej sprawdzi się oprawa wpuszczana Mono Surface? Jeśli chodzi o mieszkanie, możesz zainstalować ją w kuchni, przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowym. Ponadto powinna dobrze wyglądać w biurach, sklepach, kawiarniach, punktach usługowych.

Stal i tworzywo sztuczne to materiały, z których została wykonana nowoczesna oprawa wpuszczana Mono Surface. Ma dwa klosze w kształcie walca, umieszczone na płaskiej podsufitce. Do oprawy trzeba dokupić dwie żarówki GU10 – powinny być to żarówki LED. Kolor oprawy – czarny. Wymiary wynoszą: 20 × 11 cm.

To świetny model do niewielkiego, nowoczesnego pokoju, gdzie podstawą umeblowania są proste meble, mogą być z elementami metalowymi. Pasuje do każdej kolorystyki, ciemnej i jasnej.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania