Smart Stand S9 - biały stojak na telefon

Teleskopowy biały stojak na telefony i tablety, który pasuje do większości dostępnych na rynku modeli. Dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi poprawia komfort korzystania z urządzeń w każdym miejscu.

Dobrze przemyślana konstrukcja

Biały stojak na telefon Smart Stand S9 to uniwersalne akcesorium, którego konstrukcja została opracowana z dbałością o każdy detal. Możesz go regulować odpowiednio do aktualnych potrzeb i używać zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym. Kompaktowy rozmiar pozwala na zabranie stojaka w każde miejsce, a składana podstawka ułatwia jego ustawienie. Silikonowe gumki dodatkowo zabezpieczają przed ślizganiem się po powierzchni.

Nie tylko dla wybranego smartfona

Teleskopowy stojak na telefon możesz wykorzystać również dla swojego tabletu. Urządzenie jest uniwersalne i pasuje do większości dostępnych modeli. Nie musisz się więc obawiać, że stojak stanie się bezużyteczny po wymianie urządzenia na nowsze. Biały kolor stojaka doskonale komponuje się z każdym odcieniem obudowy. Dzięki wysokiej jakości materiałom i solidnej konstrukcji z funkcjonalnego stojaka będziesz korzystać przez długi czas.

Wymiary
Długość 7 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.153 kg
Do pobrania