Stojak na telefon Smart Stand S9 czarny

Regulowany czarny stojak do telefonów i tabletów pasuje do większości modeli dostępnych na rynku. Akcesorium o kompaktowym rozmiarze łatwo zabrać ze sobą w każde miejsce i skorzystać z komfortu w dowolnym momencie.

Solidna i funkcjonalna konstrukcja

Czarny stojak na telefon Smart Stand S9 to uniwersalna, teleskopowa konstrukcja opracowana z dbałością o każdy detal i stworzona według dobrze przemyślanego projektu. Ma ona możliwość regulacji i odpowiedniego dopasowania do aktualnych potrzeb. Możesz zamontować na nim telefon lub tablet w pozycji pionowej bądź poziomej. Teleskopowy stojak na telefon ma niewielki rozmiar, więc wygodnie zabierzesz go ze sobą w dowolne miejsce.

Pasuje do większości modeli

Czarny stojak na telefon będzie pasował kolorystycznie do każdej obudowy, dzięki czemu zachowana zostanie estetyka całego zestawu. Urządzenie zaprojektowane zostało z myślą o możliwości wykorzystania go do pracy z większością modeli smartfonów i tabletów, jakie znajdziesz na rynku. Solidne wykonanie gwarantuje, że stojak na telefon będzie zakupem, który długo posłuży Ci swoją funkcjonalnością.

Wymiary
Długość 7 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.153 kg
Do pobrania