Stół Vario Modern – łatwy do zaaranżowania, trudny do zignorowania

Twoje mieszkanie ma niewielki metraż, dlatego posiłki spożywasz w warunkach - mówiąc delikatnie - dość prowizorycznych? Nie musi tak być. Stół Vario Modern to idealny wybór do niewielkich wnętrz: kuchni albo pokoju dziennego. Nie wyprawisz przy nim co prawda hucznego przyjęcia, ale na co dzień będziesz mieć z niego sporo pożytku.

Prostokątny stół to klasyka aranżacji. Wkomponowanie go do wnętrza nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Blat o wymiarach 120 cm (długość) x 80 cm (szerokość). Takie rozwiązanie sprawia, że stół jest lekki, poręczny, a także łatwy do przeniesienia. Gdy zamarzy Ci się zmiana wystroju mieszkania, ten praktyczny mebel świetnie odnajdzie się w nowej stylizacji wnętrza.

Stół na metalowych nogach gustownie dopełni wystrój loftowych, minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. Jego prosta, pozbawiona ozdobników forma nie będzie odciągała uwagi od pozostałych elementów wyposażenia. Chcesz, by stał się centralnym punktem wnętrza? Dobierz do niego barwne, designerskie krzesła.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 78 cm
Waga 31.5 kg
Do pobrania