Stół X – 2x więcej miejsca na dania i przekąski

Lubisz podejmować gości, chętnie organizujesz przyjęcia czy spotkania tematyczne? A może Wasze życie rodzinne skupia się na wspólnym gotowaniu i kosztowaniu tych smakołyków? Praktyczny, rozkładany stół X będzie tym, czego potrzebujesz żeby podać posiłek, spotkać się z rodziną czy poukładać puzzle.

Stół X o wymiarze 80x130-210 cm sprawdzi się na co dzień podczas serwowania obiadów. W razie (nie)spodziewanych gości możesz rozłożyć stół. Dzięki prowadnicom synchronicznych wystarczy, że pociągniesz za jeden bok, a równomiernie się rozsunie. Pod blatem ukryte są 2 wkładki o szerokości 40 cm. To dzięki nim zyskasz blat o długości 210 cm, a zatem 4 dodatkowe miejsca przy stole.

Jak wygląda podstawa stołu? Tworzy ją para skrzyżowanych nóg, którym stół X zawdzięcza nazwę.

Stół jest dostępny w 3 wariantach kolorystycznych: biały super połysk – idealny do wnętrz nowoczesnych i glamour, dąb wotan - do bardziej klasycznych wnętrz, beton – dla loftów.

Nowoczesny stół do jadalni sprawdzi się w towarzystwie eleganckich krzeseł. Dzięki ponadczasowej stylistyce z łatwością dobierzesz do niego krzesła z oferty brw.pl.

Właśnie tego stołu szukasz, ale w innym kolorze? W salonach BRW masz możliwość wybrania innego wariantu spośród: dąb april, dąb sonoma, dąb dziki, biały, dąb artisan, dąb riviera, dąb wotan, modrzew sibiu jasny, dąb stirling.

Wymiary
Do pobrania
Producent produktu:
Endo