Stół Vario Modern - uniwersalny i stylowy

Prostota to najlepsze rozwiązanie. Jeśli poszukujesz wygodnego stołu do nowoczesnej jadalni, salonu czy sali konferencyjnej w biurze, nowoczesny stół Vario będzie idealnym wyborem. Jest dostępny w trzech kolorach: białym alpejskim, dąb sonoma i dąb naturalny (fornir). Wybierz rozwiązanie najlepsze dla Twojego wnętrza i ciesz się posiłkami oraz spotkaniami w miłej atmosferze.

Stół do jadalni Vario Modern to prosty mebel o blacie długości 140 cm, który w razie potrzeby możesz z łatwością powiększyć. Do stołu dołączone są dwie dostawki o długości 40 cm, które przydadzą się podczas wizyty niezapowiedzianych gości. Dzięki nim przy stole będzie mogło zasiąść jeszcze więcej osób! Model posiada proste, metalowe nogi w kolorze czarnym o matowym wykończeniu. Umożliwia to jeszcze łatwiejsze dopasowanie stołu do pomieszczenia - uniwersalna czerń pasuje do każdego stylu.

Nie wahaj się, wybierz funkcjonalny stół Vario - najlepszy mebel do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Wystarczy dobrać kilka odpowiednich krzeseł i już możesz zasiąść z bliskimi do posiłku lub zacząć spotkanie ze współpracownikami. Na pewno spędzicie przy nim wiele miłych chwil.

Wymiary
Długość 140-220 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 42 kg
Do pobrania