Stół Vario Modern - praktyczny mebel w trendach

Nowoczesny i uniwersalny; prosty i intrygujący. Tak można opisać stół do jadalni Vario Modern. To niezbędny w każdym mieszkaniu mebel, który dzięki skośnym nogom zyskuje niepowtarzalny charakter. To model rozkładany i dostępny w trzech kolorach. Czy potrzeba czegoś więcej?

Nowoczesny stół Vario Modern pasuje niemal wszędzie. Przestrzenna jadalnia, kącik jadalny w kuchni lub w salonie, a nawet nowoczesna sala konferencyjna w Twoim biurze czy element wystroju lokalu gastronomicznego - wszędzie będzie niezawodny. Dostępny w trzech kolorach (biały alpejski, dąb sonoma, dąb naturalny) model wykończony został skośnymi nogami w kolorze czarnym o matowym wykończeniu. Na pewno przypadnie Ci do gustu, a Twoi goście czy współpracownicy z przyjemnością spędzą przy nim czas.

Dodatkowa zaleta tego mebla to możliwość regulacji wielkości blatu. Stół ze skośnymi nogami Vario posiada blat o długości 140 cm, ale w razie potrzeby może zyskać dodatkowe 80 cm. Pozwalają na to dwie dostawki, które są dołączone do zestawu. Niezapowiedziani goście nie będą już dla Ciebie zaskoczeniem.

Wymiary
Długość 140-220 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 40.5 kg
Do pobrania