Stół Vario - niezastąpiony do jadalni

Trudno wyobrazić sobie funkcjonalną jadalnię bez rozkładanego stołu. Model Vario Modern sprawdzi się w niej perfekcyjnie. Jego największe atuty to: prosta, minimalistyczna forma, trzy kolory blatu do wyboru, a także stabilne, metalowe nogi. Wystarczy tylko dobrać wygodne krzesła i możesz zasiadać do posiłku z rodziną lub przyjaciółmi.

Nowoczesny stół Vario Modern odnajdzie się nie tylko w jadalni. Wybierz go, jeśli poszukujesz stołu do kącika jadalnego w kuchni czy w salonie, a także jeśli jest Ci potrzebny duży i komfortowy stół do sali konferencyjnej w biurze. Przydatną funkcją stołu Vario Modern jest możliwość jego szybkiego oraz łatwego powiększenia. Blat o rozmiarze 140 cm dzięki dostawkom może zyskać aż 80 dodatkowych centymetrów!

Jego praktyczne zalety idą w parze z atrakcyjnym wyglądem. Prostokątny stół do jadalni jest dostępny w trzech kolorach: biały alpejski, dąb sonoma i dąb naturalny (fornir). Jego matowe, metalowe nogi w kolorze czarnym są stabilne i mają intrygujący kształt trapezu. Z łatwością wybierzesz więc model, który będzie najlepiej pasował do Twojego wnętrza. Na pewno Ty i Twoi bliscy lub współpracownicy będziecie z niego zadowoleni.

Wymiary
Długość 140-220 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 42.3 kg
Do pobrania