Stół ogrodowy Dine Relax

Szukasz idealnych mebli do ogrodu? Zasadzona roślinność, duża powierzchnia trawnika aż się prosi o towarzystwo jakichś praktycznych mebli? Wykorzystaj stół do ogrodu Dine Relax i stwórz komfortowe miejsce dla rodziny i znajomych. Możesz zaserwować napoje i przekąski i spędzić czas z bliskimi na świeżym powietrzu.

Blat stołu kwadratowego 70x70 cm wykonano z płyty wiórowej E1 z klejem wodoodpornym, powleczonej z obu stron laminatem. Sevelit zachowuje wysoką odporność na działanie czynników mechanicznych, termicznych oraz chemicznych. Jest też bezpieczny w kontakcie z żywnością. Gładką powierzchnię możesz przetrzeć wilgotną ściereczką. Blat umieszczono na stalowym stelażu, a jego dwukrotne pomalowanie czyni go odpornym na korozję.

Jakość stołu jest regularnie kontrolowana i potwierdzana certyfikatem TÜV!

Na wyróżnienie zasługuje stelaż i blat w kolorze punti, który wpisuje się w aktualne trendy. W naszej ofercie znajdziesz inne wersje kolorystyczne.

Stół ogrodowy Dine Relax sprawdzi się w ogrodzie, na zadaszonym tarasie, w przeszklonym patio i w restauracjach. Od Ciebie zależy, gdzie go postawisz.

Dine Relax - wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 72 cm
Waga 12 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Kształt kwadratowy
Materiał stal/tworzywo sztuczne