Stolik Dina – kompaktowy i ponadczasowy

Lubisz przesiadywać w fotelu z filiżanką kawy lub herbaty? A może relaksujesz się głównie z książką w ręku? Niezależnie od tego, co lubisz, praktycznym miejscem na filiżankę, książkę, magazyn i pilot jest podręczny stolik Dina.

Kwadratowy stolik o boku 55 cm (i wysokości 47 cm) tworzy niewielkie, ale praktyczne miejsce na przekąski. Blat wykonany ze szkła hartowanego o grubości 8mm jest odporny na zarysowania i stłuczenie podczas codziennego użytkowania. Cechuje się zaoblonymi narożnikami, które uchronią Cię przed skaleczeniem. Pod szklanym blatem znajdziesz praktyczną półkę – to na nią możesz odłożyć książkę zwalniając blat.

Możesz dopasować mebel do aranżacji wybierając jeden z kolorów stolika do salonu. Wybierz biały super połysk dedykowany do wnętrz nowoczesnych i glamour, dąb wotan, który dobrze wygląda w towarzystwie bardziej klasycznych dodatków i beton – do loftowych i industrialnych kompozycji.

Ponadczasowa forma nowoczesnego stolika Dina wpisze się w wiele aranżacji tworząc idealne miejsce na wszystko to, co chcesz mieć pod ręką.

Właśnie tego stolika szukasz, ale w innym kolorze? W salonach BRW masz możliwość wybrania innego wariantu spośród: dąb april, dąb sonoma, dąb dziki, biały, dąb artisan, dąb riviera, dąb wotan, modrzew sibiu jasny, dąb stirling.

Dina - wymiary
Długość 55 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 47 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Endo