Storczyk gałązka

 

Sztuczna gałązka storczyka to imitacja egzotycznej rośliny. Gałązka storczyka może z powodzeniem zastąpić jej naturalny odpowiednik, tak popularny w polskich domach.

 

Najpopularniejszy kwiat w trwałej wersji

Gałązka storczyka to dekoracja, która może być wykorzystywana jako pojedynczy element lub uzupełnienie większej kompozycji, składającej się z różnego rodzaju sztucznych kwiatów, traw lub gałązek. Świetnie sprawdzi się jako element sztucznego bukietu. Gałązka storczyka wykonana z tworzywa sztucznego może być trwałą ozdobą, która będzie się dobrze prezentować przez cały rok. Delikatne płatki nadają lekkości i romantyzmu, a kompozycja pozostawiona w pomieszczeniu doda mu przytulności i ciepła.

 

Uniwersalna ozdoba

Gałązka storczyka ma 95 cm wysokości i 17 cm szerokości. Ta pokaźna dekoracja może z powodzeniem ozdabiać każde pomieszczenie, a nawet stać się jego główną ozdobą, przyciągającą wzrok. Solidne wykonanie i trwały materiał gwarantuje możliwość użytkowania przez długie lata. Ozdoba dostępna w trzech kolorach: kremowym, fioletowym oraz różowym.

Wymiary
Długość 95 cm
Szerokość 17 cm
Waga 0.096 kg
Do pobrania