Suszarka do naczyń Metlex – niezawodny element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w kuchni

Praktyczne elementy wyposażenia to gwarancja sprawnej organizacji przestrzeni każdej kuchni. Suszarka do naczyń Metlex to jednopoziomowy sprzęt kuchenny, na którym wysuszysz potrzebne na co dzień naczynia, garnki, sztućce i inne. Estetyczne wykonanie produktu pozwala na umieszczenie go w kuchni urządzonej w stylu nowoczesnym, eleganckim, klasycznym, minimalistycznym oraz loftowym.

Suszarka do naczyń Metlex składa się z wysokiej jakości materiałów: koszyk z praktycznymi przegródkami na naczynia jest metalowy, a podstawka na wodę i ociekacz do sztućców zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Kolory suszarki produktu to czarny i chromowany.

Wymiary, jakie posiada suszarka do naczyń Metlex to: długość: 47 cm, szerokość: 32 cm. Umożliwią one umieszczenie suszarki również w niewielkiej rozmiarowo kuchni, gdzie każdy centymetr ma znaczenie.

Praktyczna suszarka do naczyń Metlex to produkt, który idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni! Zapewni Ci wysoką jakość użytkowania oraz sprawi, że Twoje wnętrze stanie się nowoczesne i funkcjonalne!

Wymiary
Długość 47 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 9 cm
Waga 1.444 kg
Do pobrania