Suszone drewienka egzotyczne mix –  połączenie egzotyki i elegancji

Jeśli chcesz dodać swoim kompozycjom florystycznym i dekoracjom niepowtarzalnego charakteru, to zdecyduj się na egzotyczne drewienka. Wzbogać swoje wnętrza pięknem natury, tworząc nietuzinkowe aranżacje.

Suszone drewienka to materiał o niezwykłej urodzie, który idealnie nadaje się do stworzenia dekoracji w stylu orientalnym lub boho. Ich niepowtarzalny wygląd sprawia, że stanowią one wyjątkową ozdobę, która przyciąga uwagę i dodaje wnętrzu niezwykłego klimatu.

Drewienka egzotyczne nie są podatne na wilgoć, co czyni je idealnym składnikiem kompozycji nie tylko w salonie, ale też w łazience czy kuchni. Ten atrakcyjny dodatek pozwoli Ci realizować aranżacyjne wizje i tworzyć wymarzone dekoracje.

Suszone drewienka egzotyczne to materiał, który możesz wykorzystać na wiele sposobów. Użyj go do stworzenia wiszących dekoracji czy ozdób na stół, parapet lub komodę. Ich zastosowanie jest praktycznie nieograniczone.

Uruchom wyobraźnię, by stworzyć wyjątkowe i oryginalne kompozycje. Wprowadź do swojego wnętrza powiew egzotyki i natury.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.25 kg
Do pobrania