Suszone liście mix – przywołaj naturę do swojego domu

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu więcej naturalności i harmonii, to ozdobne suszone liście będą idealnym rozwiązaniem. Możesz wykorzystać je do stworzenia pięknych bukietów, wianków, czy też dekoracji świątecznych. Wszystko zależy od twojej wyobraźni i kreatywności.

Torebka zawiera liście, patyczki i drewienka, które są idealnym uzupełnieniem dekoracji. Możesz połączyć je z kwiatami, gałązkami, a nawet roślinami doniczkowymi, tworząc unikalne aranżacje. Liście stanowią idealny dodatek do dekoracji naturalnych. Pięknie zaprezentują się w szklanym naczyniu – wazonie, słoju lub misie.

Suszone liście to nie tylko piękny dodatek, ale również trwały i łatwy w utrzymaniu materiał. Nie musisz martwić się o to, że szybko stracą barwę czy urok. Kompozycje z suszonymi liśćmi sprawią, że poczujesz bliskość natury.

Suszone liście i patyczki występują w wielu kolorach i kształtach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do stylistyki swojej dekoracji.

Suszone dodatki dostępne są przez cały rok. Nie musisz czekać na sezon, aby uzupełnić swoje kompozycje o ten wyjątkowy składnik. Zawsze możesz ożywić swoje wnętrze i cieszyć się ich urokiem.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.25 kg
Do pobrania