Świeca Choinka klasyczna duża – lśniące drzewko w Twoim mieszkaniu

Magię świąt możesz wyczarować i poczuć nie tylko w klasycznym czy skandynawskim wnętrzu. Stworzysz ją również w minimalistycznym i nowoczesnym mieszkaniu. Wykorzystaj do tego odpowiednio dobrane oświetlenie, w tym łańcuchy świetlne w oknach, cottonballsy oraz dekoracyjne świece na stylowych tacach czy ceramicznych podkładkach.

Świeca Choinka klasyczna będzie wyróżniać się we wnętrzu dzięki swojemu rozmiarowi i metalicznemu wykończeniu, które zwraca na siebie uwagę nawet za dnia. Świeca w perłowym kolorze jest smukła i posiada wymiary 31 x 15 cm. Waży ona 670 gramów, dzięki czemu pozostanie stabilna. Ryzyko jej przypadkowego strącenia ze stołu jest niewielkie.

W razie rozlania wosku na obrus czy ubranie łatwo go usuniesz – świeca jest wykonana z parafiny. Dekoracyjna świeca świąteczna w kształcie choinki najlepiej będzie wyglądać w towarzystwie innych drzewek. Uzupełnij ją o inne świeczki z tej samej serii dostępne u nas: w większej, również perłowobiałej wersji, oraz czarnej – w małym i dużym rozmiarze.

Wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 31 cm
Waga 0.67 kg
Do pobrania