Świeca Choinka klasyczna mała – magiczne światło do mieszkania

Kto powiedział, że w minimalistycznie urządzonym domu trudno poczuć klimat świąt? Włóż do wazonu kilka pięknie pachnących gałęzi świerkowych lub spleć z nich girlandę i oświetl wnętrze odpowiednim światłem, a przytulny i rodzinny nastrój pojawi się błyskawicznie. Dekoracyjna świeca na eleganckiej podstawce będzie doskonale pasować do nowoczesnych wnętrz.

Świeca Choinka klasyczna w małej wersji (25 x 13 cm) jest smukła i wyrazista dzięki swojemu metalicznemu wykończeniu. Nasuwa ono na myśl ośnieżone górskie drzewka iglaste. Świeca w perłowym kolorze waży 400 gramów. Nawet w ferworze dyskusji i emocji przy stole trudno będzie ją przewrócić.

Świecę wykonano z parafiny – przypadkowo rozlany wosk łatwo usuniesz z obrusa czy też ubrania. Ozdobna świeca w kształcie choinki będzie wyglądać doskonale w towarzystwie innych drzewek-świec w różnych wielkościach. W naszym sklepie znajdziesz większą wersję tego modelu oraz czarne świeczki w obu rozmiarach (małym i dużym). Posadź w swoim salonie lub sypialni las choinkowych świeczek!

Wymiary
Średnica 13 cm
Wysokość 25 cm
Waga 0.408 kg
Do pobrania