Świece Tuli Store – piękny bukiet zapachów

Świece zapachowe to z jednej strony piękna ozdoba, z drugiej – doskonały sposób na wprowadzenie do wnętrza miłego zapachu. Kompozycje zapachowe od Tuli Store pozwalają zrelaksować się w zaciszu własnego domu, ale znakomicie też nadają się jako wyposażenie do gabinetów kosmetycznych, klimatycznych sklepów lub kawiarni.

Świece zapachowe Tuli Store stworzone zostały na bazie wosku rzepakowego z dodatkiem wosku sojowego, dzięki czemu palą się ładnym, równym płomieniem. Cały proces produkcji świec wykonywany jest ręcznie z dbałością o każdy szczegół.

Szeroki wybór zapachów sprawia, że na pewno znajdziesz swój ulubiony aromat. Tuli Store oferuje między innymi świece o zmysłowym zapachu bursztynu i kadziła, słodkim, waniliowym aromacie oraz świeżej woni zielonej herbaty i cytrusów. Możesz wybrać także popularną bergamotkę, egzotyczne owoce lub ożywcze mango.

Szklany pojemnik świecy powstał w polskiej hucie szkła, a kompozycje zapachowe stworzono we Francji. Każda świeca 210g pali się około 45 godzin.

Świeca Drzewo Kaszmirowe, czyli nasz sposób na relaks

Chcesz poznać przepis na przytulne wnętrze? Jest nim świeca rzepakowa Drzewo Kaszmirowe od polskiego producenta TULI. Świeca Drzewo Kaszmirowe zamknięta w szklanym słoiczku otuli Cię ciepłym aromatem, który wycisza i koi zmysły.

Kompozycję zapachową świecy powierzono Francuzom, a użyte do produkcji olejki posiadają Certyfikat Zgodności IFRA. Powstała ona na bazie trzech głównych nut: bazy, serca oraz głowy. Nuty głowy, charakteryzujące się dużą intensywnością i lotnością, stanowią goździki i fiołki. Za wyrazistość kompozycji odpowiadają nuty serca, czyli drzewo cedrowe, białe piżmo oraz sól morska. Kwintesencją całości są nuty bazy – słodka wanilia i fasolka Tonka.

Świeca Drzewo Kaszmirowe powstała na bazie wosku rzepakowego z dodatkiem wosku sojowego z certyfikatem non-GMO. Cały proces produkcji akcesorium odbywa się ręcznie w małopolskiej pracowni.

Świeca Drzewo Kaszmirowe ma pojemność 210 g, a czas jej palenia wynosi około 45 godzin. W trosce o dobro środowiska, produkt jest pakowany bez plastiku.

Wymiary
Długość 8 cm
Głębokość 7 cm
Szerokość 8 cm
Średnica 8 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tuli Store