Świeca Drzewo Kaszmirowe, czyli nasz sposób na relaks

Chcesz poznać przepis na przytulne wnętrze? Jest nim świeca rzepakowa Drzewo Kaszmirowe od polskiego producenta TULI. Świeca Drzewo Kaszmirowe zamknięta w szklanym słoiczku otuli Cię ciepłym aromatem, który wycisza i koi zmysły.

Kompozycję zapachową świecy powierzono Francuzom, a użyte do produkcji olejki posiadają Certyfikat Zgodności IFRA. Powstała ona na bazie trzech głównych nut: bazy, serca oraz głowy. Nuty głowy, charakteryzujące się dużą intensywnością i lotnością, stanowią goździki i fiołki. Za wyrazistość kompozycji odpowiadają nuty serca, czyli drzewo cedrowe, białe piżmo oraz sól morska. Kwintesencją całości są nuty bazy – słodka wanilia i fasolka Tonka.

Świeca Drzewo Kaszmirowe powstała na bazie wosku rzepakowego z dodatkiem wosku sojowego z certyfikatem non-GMO. Cały proces produkcji akcesorium odbywa się ręcznie w małopolskiej pracowni.

Świeca Drzewo Kaszmirowe ma pojemność 210 g, a czas jej palenia wynosi około 45 godzin. W trosce o dobro środowiska, produkt jest pakowany bez plastiku.

Wymiary
Długość 8 cm
Głębokość 7 cm
Szerokość 8 cm
Średnica 8 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tuli Store