Świece Tuli Store – stwórz wyjątkowy klimat

Świece zapachowe to miłe urozmaicenie codziennej atmosfery w domowej sypialni lub salonie i doskonały sposób na relaks podczas kąpieli. Wprowadź w swoje życie czarodziejską moc zapachów lekkich i zmysłowych, owocowych i kwiatowych. Rozkoszuj się chwilą, w której otuli Cię piękny zapach. Zachwyć się kompozycją zapachową prosto z Francji!

Każda świeca zapachowa 350 g Tuli Store jest wytwarzana ręcznie na bazie wosku rzepakowego i sojowego. Z łatwością znajdziesz swój ulubiony aromat: możesz wybrać zniewalające zapachy drzewa kaszmirowego, czarnej porzeczki z różą, limonki z kwiatem pomarańczy, bergamotki, mango, owoców egzotycznych, figi i karmelu, jaśminu i tuberozy. Niektóre z nich orzeźwiają, inne niosą ze sobą słodki powiew lub przywołają wspomnienie egzotycznych wakacji.

Estetyczny i minimalistyczny szklany pojemnik wyprodukowano w polskiej hucie szkła. Pojemność każdej świecy to 350g, a czas palenia szacowany jest na 75 godzin.

Świeca Drzewo Kaszmirowe, czyli nasz sposób na relaks

Chcesz poznać przepis na przytulne wnętrze? Jest nim świeca rzepakowa Drzewo Kaszmirowe od polskiego producenta TULI. Świeca Drzewo Kaszmirowe zamknięta w szklanym słoiczku otuli Cię ciepłym aromatem, który wycisza i koi zmysły.

Kompozycję zapachową świecy powierzono Francuzom, a użyte do produkcji olejki posiadają Certyfikat Zgodności IFRA. Powstała ona na bazie trzech głównych nut: bazy, serca oraz głowy. Nuty głowy, charakteryzujące się dużą intensywnością i lotnością, stanowią goździki i fiołki. Za wyrazistość kompozycji odpowiadają nuty serca, czyli drzewo cedrowe, białe piżmo oraz sól morska. Kwintesencją całości są nuty bazy – słodka wanilia i fasolka Tonka.

Świeca Drzewo Kaszmirowe powstała na bazie wosku rzepakowego z dodatkiem wosku sojowego z certyfikatem non-GMO. Cały proces produkcji akcesorium odbywa się ręcznie w małopolskiej pracowni.

Świeca Drzewo Kaszmirowe ma pojemność 350 g, a czas jej palenia wynosi około 75 godzin. W trosce o dobro środowiska, produkt jest pakowany bez plastiku.

Wymiary
Długość 10 cm
Głębokość 9 cm
Szerokość 10 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tuli Store