Świeca Owoce Egzotyczne – dla miłośników słodkich zapachów

Lubisz otaczać się pięknymi zapachami? Prawdziwą rozkoszą dla zmysłów jest świeca Owoce Egzotyczne od polskiej marki TULI. Jej aromat powstał na bazie trzech głównych nut zapachowych, które są wyczuwalne na różnych etapach palenia świecy.

Nuty głowy to te, które pojawiają się zaraz po zapaleniu knota. Stanowią je marakuja i owoce tropikalne. Nuty serca wyczuwalne są po kilkunastu minutach i to właśnie one nadają świecy charakteru – mowa tu o aromacie jabłka oraz białych kwiatów. Kwintesencja całości to nuty bazy, czyli drzewo sandałowe, wanilia oraz karmel.

Świeca Owoce Egzotyczne powstała na bazie wosku rzepakowego wzbogaconego o wosk sojowy z certyfikatem non-GMO. Stworzenie tej oszałamiającej kompozycji zapachowej jest zasługą doskonałych w swoim fachu Francuzów. Cały proces powstawania świecy odbywa się natomiast w małopolskiej pracowni.

Świeca Owoce Egzotyczne ma pojemność 350 g, a czas jej palenia wynosi około 75 godzin. Ręcznie robiony produkt jest w pełni wegański, a jego opakowanie nie zawiera plastiku.

Wymiary
Długość 10 cm
Głębokość 9 cm
Szerokość 10 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tuli Store