Świeca Rustic – dodatek do romantycznej kolacji

Rozproszone światło świec idealnie podkreśli wagę specjalnych okazji: świąt czy też randki. Będzie też dyskretną alternatywą dla górnego światła podczas oglądania filmu w domowych pieleszach. Kremowa świeca Rustic pali się równo, a płomień w czasie palenia nie słabnie, dzięki czemu blask jest przez cały czas na takim samym poziomie.

Ten model ma 8 cm wysokości, 6,8 cm średnicy - jednak w sklepie internetowym BRW znajdziesz ich zdecydowanie więcej. Świeca pieńkowa wykonana z parafiny wśród innych tego typu produktów wyróżnia się swoim starannie wykonanym knotem, który się nie łamie oraz stabilnym płomieniem. Jej światło sprawia, że robi się ciepło i przytulnie. Daje wiele możliwości dekoracyjnych: możesz umieścić ją w szklanym świeczniku, latarence, czy też metalowej tacy. Kremowa świeca nadaje się również, w zestawieniu np. ze sztucznym mchem czy gałązkami iglaków, na stroik jesienny i świąteczny.

Świeca Rustic zrobi jeszcze większe wrażenie w połączeniu z kilkoma świecami tego typu o różnych wysokościach. To doskonała propozycja oświetlenia nie tylko do jesienno-zimowego salonu czy sypialni, ale także latem, do ogrodu.

Rustic - wymiary
Średnica 6,8 cm
Wysokość 8 cm
Waga 0.256 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał parafina
Czas palenia do 50 h
Świeca zapachowa nie