Świeca Rustic – czar starego złota

Jak sprawić, by nastrój w salonie stał się bardziej przytulny? Jak stworzyć w nim komfortowe warunki sprzyjające odpoczynkowi? Najszybszym i najprostszym sposobem będzie świeca Rustic. Świeca w kolorze metalicznego, starego złota uzupełni świetnie wnętrze o nowoczesnym, loftowym i rustykalnym charakterze. Będzie też idealna do salonu zaaranżowanego klasycznie. Doda mu domowego ciepła.

Dekoracyjna świeca pieńkowa ma 8 cm wysokości i 6,8 cm średnicy. Możesz umieścić ją w stylowym świeczniku. Będzie wyglądać elegancko w połączeniu z latarenką, ceramiczną podstawką lub na tacy w stylu glamour. Złota świeca uzupełni też świetnie świąteczny stroik wykonany z gałązek świerkowych.

Świecę możesz połączyć z innymi blokowymi świecami o różnych wysokościach, rozjaśniając w ten sposób światłem cały salon, sypialnię czy łazienkę. Będzie wyglądać ciekawie w połączeniu z zastawą w kolorze ciemnoniebieskim, oliwkowym czy czerwonym i bordo. Doskonale sprawdzi się jako ozdoba na stół, komodę czy szafkę nocną.

Wymiary
Głębokość 6,8 cm
Szerokość 6,8 cm
Średnica 6,8 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.416 kg
Do pobrania