Świece Tuli Store – piękny bukiet zapachów

Świece zapachowe to z jednej strony piękna ozdoba, z drugiej – doskonały sposób na wprowadzenie do wnętrza miłego zapachu. Kompozycje zapachowe od Tuli Store pozwalają zrelaksować się w zaciszu własnego domu, ale znakomicie też nadają się jako wyposażenie do gabinetów kosmetycznych, klimatycznych sklepów lub kawiarni.

Świece zapachowe Tuli Store stworzone zostały na bazie wosku rzepakowego z dodatkiem wosku sojowego, dzięki czemu palą się ładnym, równym płomieniem. Cały proces produkcji świec wykonywany jest ręcznie z dbałością o każdy szczegół.

Szeroki wybór zapachów sprawia, że na pewno znajdziesz swój ulubiony aromat. Tuli Store oferuje między innymi świece o zmysłowym zapachu bursztynu i kadziła, słodkim, waniliowym aromacie oraz świeżej woni zielonej herbaty i cytrusów. Możesz wybrać także popularną bergamotkę, egzotyczne owoce lub ożywcze mango.

Szklany pojemnik świecy powstał w polskiej hucie szkła, a kompozycje zapachowe stworzono we Francji. Każda świeca 210g pali się około 45 godzin.

Daj się otulić aromatem soczystego mango

Niech Twój dom pachnie jak prawdziwy owocowy raj! Taki efekt uzyskasz, zapalając knot świecy Soczyste Mango od marki TULI. To kompozycja, w której zawarto trzy podstawowe nuty zapachowe: głowy, serca oraz bazy.

Gdy tylko rozpalisz knot świecy, na pierwszy plan wysuną się nuty głowy, czyli grapefruit, marakuja oraz limonka. W następnej kolejności wyczuwalna jest nuta serca, tzw. bukiet, będąca centralną częścią aromatu. Stanowią ją owoce – mango, marakuja, brzoskwinia i ananas. Nuta bazy to tło zapachu, które jest uwalniane najwolniej. Są nim słodka wanilia, cukier oraz piżmo.

Świeca Soczyste Mango została wykonana na bazie wosku rzepakowego z dodatkiem wosku sojowego, który posiada certyfikat non-GMO. Zarówno kompozycja zapachowa, jak i sama świeca, powstały w Polsce. Również pojemnik, w który wlano aromatyczny wosk, jest rodzimej produkcji.

Wegańska, ręcznie robiona świeca Soczyste Mango ma pojemność 210 g, a czas jej palenia wynosi około 45 godzin. W trosce o dobro środowiska, świeca do wysyłki jest pakowana w karton, bez wypełniania folią.

Wymiary
Długość 8 cm
Głębokość 7 cm
Szerokość 8 cm
Średnica 8 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tuli Store