Świeca szyszka – przenieś kawałek lasu do swojego domu

Tęsknisz za dziką naturą, lasem, drzewami? Żyjesz w wielkim mieście, masz nowoczesne mieszkanie, ale chcesz być bliżej przyrody, choćby symbolicznie? Dużo roślin, las w słoiku, a także świeca szyszka, najlepiej połączona z innymi, stworzą magiczny, leśny klimat, bez konieczności wyjazdu w teren.

Woskowa świeca w formie szyszki najlepiej będzie wyglądać w towarzystwie innych szyszek - w różnych rozmiarach. Umieść je razem na metalowej tacy, drewnianej skrzynce lub rozrzuć w dużym, szklanym słoju czy też wazonie. Sięgnij od razu po kilka sztuk i rozmieść je w różnych miejscach domu lub zestaw razem na ozdobnej tacy. Dekoracyjna świeca dopełni efektu hygge – stworzysz z nią azyl, do którego chce się wracać po całym dniu pracy.Brązowa świeca w kształcie szyszki ma wymiary 13,5x15,5 cm. Jest ona wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Świeca w kształcie szyszki znajdzie swoje miejsce we wnętrzach w stylu skandynawskim, z elementami inspirowanymi naturą. Przyda Ci się na pewno podczas zmiany dekoracji w mieszkaniu na jesienno-zimową oraz bożonarodzeniową.

Szyszka - wymiary
Średnica 13,5 cm
Wysokość 15,5 cm
Waga 0.63 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał parafina