Świeca perfumowana w szkle Absolute Tonka – poczuj egzotyczną nutę

Krótkie zimowe dni i chłód za oknem to doskonały pretekst do spędzania przyjemnych wieczorów w domu. Odpowiedni nastrój zapewni Ci świeca perfumowana Absolute Tonka. Jej orientalna nuta zapachowa i ciepły płomień zabiorą Cię w egzotyczną podróż.

Ręcznie wyprodukowana świeca powstała z naturalnego wosku roślinnego i zawiera ekstrakty perfum z francuskiego regionu Grasse. Najwyższa jakość wykorzystanych materiałów sprawia, że świeca nie dymi się i nie pozostawia sadzy. Gramatura o wartości 180 g pozwoli Ci cieszyć się orientalnym aromatem fasoli Tonka aż do 40 godzin. Ponadto po wypaleniu wosku zyskasz elegancką szklaneczkę ozdobną.

Wykonana w Prowansji świeca perfumowana Absolute Tonka zabierze Cię w podróż do odległych krain, w których odnajdziesz spokój i inspirację. Głęboki drzewno-korzenny aromat z odrobiną słodyczy zamieni domowe wnętrza w luksusowe, orientalne spa. Poszczególne wonie tworzą nuty, czy zbiory zapachów. Każda ma inny czas parowania, dzięki czemu kolejno uwalniać się będą zapachy ukryte w nucie głowy, serca i bazy. Ta egzotyczna kompozycja będzie doskonale pasować zarówno do Twojej sypialni, łazienki, jak i salonu. Pozwól zapachom rozpieścić Twoje zmysły.

Wymiary
Wysokość 22 cm
Pojemność 100ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania