Świeca perfumowana w szkle Babie Lato – bliskość z naturą

Szukasz sposobu na odświeżenie swojego domu i chcesz wprowadzić do niego przyjemną atmosferę? Postaw na zapachy wprost z natury i wstaw do salonu lub sypialni perfumowaną świecę Babie Lato. Poczuj w mieszkaniu morską bryzę i las niezależnie od miejsca zamieszkania.

Ta wykonana ręcznie tradycyjnymi technikami świeca powstała w Prowansji. W pełni naturalne składniki sprawiają, że jest to produkt najwyższej jakości. Roślinny wosk nie wytwarza dymu ani sadzy, a perfumy z regionu Grass szybko rozchodzą się po całym wnętrzu. Czas palenia się świecy wynosi 40 godzin, a po jej zużyciu zyskasz ozdobną szklaneczkę.

Naturalne nuty, czyli zbiory poszczególnych woni, przeniosą Cię w piękne, relaksujące miejsca. Świeżości w pomieszczeniu doda zapach mięty, bazylii i jodu. Zielone i drzewne aromaty rozmarynu, lawendy i drzewa sandałowego ukoją zmysły, a dodatek pomarańczy wniesie pozytywną energię. Aromat perfumowanej świecy w szkle Babie Lato będzie stopniowo odkrywał przed Tobą nuty głowy, serca i bazy. Z pewnością zaczaruje Twój dom i zbliży Cię do świeżości pochodzącej z natury.

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 180ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania