Świeca perfumowana w szkle Cesarska Noc – królewski aromat w Twoim mieszkaniu

Marzysz o dalekich, egzotycznych podróżach? Chcesz poczuć się jak bohater Baśni tysiąca i jednej nocy? Świeca zapachowa Cesarska Noc przeniesie Cię do magicznych krain Orientu. Wypełnij swój dom królewskim zapachem ze snów.

Stworzona w Prowansji świeca została wykonana ręcznie przy użyciu tradycyjnych technik. W 100% naturalny wosk roślinny i esencja perfum z regionu Grass to najwyższej jakości materiały, które czynią świecę unikalną i luksusową. Co ważne, świeca nie wytwarza sadzy ani duszącego dymu. Czas topienia się wosku to nawet 40 godzin. Po tym czasie możesz wykorzystać szklaneczkę jako dekorację mieszkania.

Wyrafinowany bukiet zapachów od razu przywodzi na myśl orient. Wonie łączą się w nuty, czyli grupy aromatów o różnym tempie uwalniania się. Nuty głowy, serca i bazy po kolei będą pobudzać Twoje zmysły. Aromat egzotycznych przypraw, takich jak szafran, cedr i mirra wprowadza do każdego wnętrza kuszącą atmosferę tajemniczości. Zielone i drzewne akcenty uszlachetniają całą kompozycję. Świeca perfumowana Cesarska Nocto idealny dodatek do Twojej sypialni, salonu albo łazienki.

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 180ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania