Świeca perfumowana w szkle Diva Camelia – bukiet „ukryty” w Twoim domu

Marzysz o ogrodzie pełnym kwitnących, wyjątkowo pachnących kwiatów? Wyczaruj go w swoim domu za pomocą perfumowanej świecy zapachowej Diva Camelia. Zaproś do siebie świeżość i zrelaksuj się w cudownej atmosferze!

Pachnąca, ręcznie wykonana świeca powstała w Prowansji z użyciem tradycyjnych metod produkcji. Wykorzystano w niej naturalny wosk pochodzenia roślinnego, dzięki czemu świeca nie dymi się i nie pozostawia sadzy. Ekstrakt z prawdziwych perfum z regionu Grass rozchodzi się po całym pomieszczeniu i długo utrzymuje się w powietrzu. Przy gramaturze 180 g wosk wypala się dopiero po 40 godzinach, a szklaneczkę po świeczce możesz śmiało wykorzystać jako piękną dekorację pokoju.

Uwodząca swą wonią świeca zapachowa Diva Camelia łączy w sobie bergamotkę, białą lilię, konwalię i kamelię. Słodki aromat przełamują cytrusowe akcenty, a piżmo, ambra i wanilia nadają kompozycji ponadczasowego charakteru. Poszczególne wonie łączą się w grupy, tworząc nuty zapachowe o różnym czasie uwalniania się. Odkryj kolejno każdy z aromatów, kiedy tylko perfumy uwolnią kolejne aromatyczne kompozycje: nutę głowy, serca i bazy. Świeca świetnie będzie pasować do jasnego, eleganckiego salonu, sypialni czy łazienki.

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 180ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania