Świeca perfumowana w szkle Drogocenna Ambra – zapach złocistej esencji

Marzysz o dniu pełnym spokoju i relaksu? Zamień swój dom w luksusowe egzotyczne spa za sprawą perfumowanej świecy w szkle Drogocenna Ambra. Rozkoszuj się jej bogatym zapachem i otul aromatycznym ciepłem.

Ta zapachowa świeca wykonana została ręcznie w Prowansji za pomocą tradycyjnych i przechowywanych w tajemnicy metod. Wosk roślinny został połączony z esencją perfum z regionu Grass, co sprawia, że w całym pomieszczeniu rozchodzi się przepiękny zapach. Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki zapewniają najwyższą jakość, dzięki czemu świeca może płonąć nawet do 40 godzin bez wytwarzania się dymu ani sadzy. Po zużyciu całego wosku zyskasz dekorację w postaci ozdobnej szklaneczki.

Poczuj, jak w Twoim domu stopniowo rozwija się pełen bukiet aromatów – to możliwe dzięki obecnym w perfumach nutom głowy, serca i bazy. Każda z nich to zbiór woni, który różni się tempem uwalniania się w powietrzu. Bergamotka, ambra i paczula wypełnią Twe wnętrza bogatym, intrygującym zapachem. Świeca perfumowana w szkle Drogocenna Ambra pomoże Ci się zrelaksować i zamieni Twój salon, sypialnię czy łazienkę w magiczną komnatę.

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 180ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania