Świeca perfumowana w szkle Kwiat Jaśminu – egzotyczny kwiat w Twojej sypialni

Marzą Ci się wieczory pełne relaksu, wyciszenia i spokoju? Uwielbiasz subtelne, wyrafinowane aromaty? Zapachowa świeca perfumowana w szkle Kwiat Jaśminu wprowadzi do Twojego domu idealną do wypoczynku, egzotyczną atmosferę i wypełni je świeżością.

Ta niezwykłaświeca zapachowa z naturalnych materiałów została wykonana ręcznie w Prowansji. Wosk roślinny zapewnia brak dymu i sadzy w czasie palenia. Zapach esencji perfum z francuskiego regionu Grass znakomicie rozchodzi się po całym pomieszczeniu i długo się utrzymuje. Przy gramaturze 180 g możesz cieszyć się płonącą świecą nawet do 40 godzin, a po jej całkowitym zużyciu zyskasz wspaniałą, dekoracyjną szklaneczkę.

Nuty, czyli zbiory kilku woni, w różnym czasie uwalniają się ze świecy. Odkryj po kolei każdą warstwę magicznych zapachów za sprawą stopniowo uwalnianych nut głowy, serca i bazy. Subtelny aromat delikatnych kwiatów, takich jak jaśmin, hiacynt, róża czy konwalia tworzy wspaniały bukiet i doskonale komponuje się z mocniejszymi tonami piżma i cedru. Wyjątkowa świeca zapachowa Kwiat Jaśminu zaczaruje Twój salon, sypialnię lub łazienkę i sprawi, że nie będziesz chcieć ich opuszczać.

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 180ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania