Świeca perfumowana w szkle Orientalne Drewno – podróż do źródła zapachów

Marzy Ci się odrobina orientalnego przepychu? Luksusowa świeca perfumowana Orientalne Drewno zamieni Twoje domowe wnętrza w magiczną krainę wypełnioną egzotycznymi zapachami. Zrelaksuj się w zaciszu własnego mieszkania i zanurz w tajemnicy orientu.

Prowansalska, ręcznie robiona świeca zapachowa zawiera w 100% naturalne, specjalnie wyselekcjonowane składniki. Wosk roślinny nie tworzy dymu ani sadzy. Esencja perfum z Grass intensywnie wypełnia całe pomieszczenie. Możesz rozkoszować się cudownym zapachem nawet przez 40 godzin, a po wypaleniu się wosku zyskasz piękny dodatek w postaci dekoracyjnej szklaneczki.

Bogata kompozycja świeczki zabierze Cię w orientalną podróż za sprawą zapachów, takich jak bergamotka, pomarańcza, geranium, piżmo czy wanilia. Zbiór kilku zapachów o podobnym tempie parowania to nuta zapachowa. Stopniowo odkryjesz jej wszystkie oblicza: od nuty głowy, przez nutę serca aż po nutę bazy. Świeca zapachowa Orientalne Drewno znakomicie sprawdzi się w stylowych i eleganckich wnętrzach.

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 180ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania