Świeca perfumowana w szkle Świeży Len – sny pełne świeżości

Pragniesz, by w Twoim mieszkaniu zawsze panowała świeżość, a powietrze miało zapach czystości? Chcesz odprężyć się w przyjemnej atmosferze? Świeca zapachowa w szkle Świeży Len to kompozycja, która wniesie do domowych wnętrz krystaliczny, rześki aromat. Odetchnij pełną piersią i zrelaksuj się!

Ręcznie wykonana w Prowansji perfumowana świeca zapachowa to kompozycja starannie wybranych materiałów naturalnego pochodzenia. Wosk roślinny sprawia, że świeca nie dymi się i nie pozostawia sadzy. Esencja perfum z regionu Grass idealnie rozchodzi się po całym pomieszczeniu. Świeca może palić się aż do 40 godzin, a po jej całkowitym zużyciu zyskasz piękną, ozdobną szklaneczkę jako stylowy dodatek do domu.

Zbiory kilku woni, czyli nuty, rozchodzą się w powietrzu w różnym tempie. Rozkoszuj się stopniowo uwalnianymi zapachami nuty głowy, serca i bazy. Soczysta malina, liczi i piwonia, słodka bergamotka, jaśmin i konwalie oraz intensywne piżmo i paczuli tworzą pudrową kompozycję wprost z krainy marzeń sennych. Pozwól, by perfumowana świeca Świeży Len zamieniła Twój salon czy sypialnię w wymarzone miejsce do relaksu.

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 180ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania