Świeca perfumowana w szkle Świtanie – poranek zaklęty w zapachu

Uwielbiasz świeżość poranków? Zaproś do domu cudowny aromat zamknięty w perfumowanej świecy zapachowej w szkle Świtanie. Rozpocznij dzień w blasku jej płomieni i pozwól otulić się energetyzującym zapachom!

Świeca zapachowa została wykonana ręcznie i z najwyższej jakości materiałów. Powstała w Prowansji przy wykorzystaniu tradycyjnych metod. Dzięki roślinnemu woskowi nie dymi się i nie pozostawia po sobie śladów sadzy. Aromat perfum z regionu Grass rozpływa się w powietrzu po całym pomieszczeniu. Świeczka o gramaturze 180 g może palić się nawet do 40 godzin. Ponadto po jej zużyciu zyskasz wspaniałą dekorację wnętrz w postaci ozdobnej szklaneczki.

Świeca kryje w sobie nuty zapachowe, czyli zbiory kilku zapachów o różnym tempie parowania. Dzięki nucie głowy, serca i bazy poszczególne aromaty będą uwalniały się stopniowo, pozytywnie zaskakując Cię nowymi wrażeniami. Świeża bazylia, mięta i rozmaryn pobudzą Cię do działania. Gruszka i papaja dodadzą Twojemu dniu świeżości, a głęboki zapach drzewa sandałowego i skóry sprawią, że domowe wnętrza zyskają stylowy charakter. Pozwól sobie na celebrację chwili przy świecy zapachowej Świtanie.

Wymiary
Średnica 7,5 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 180ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania