Świeca zapachowa w szkle Premium No. 2 - wycieczka na indyjski targ z przyprawami

Marzysz o orientalnych wakacjach? Zanim zaplanujesz wyjazd i otuli Cię aromat przypraw na lokalnym bazarze, sięgnij po dodatek, który pozwoli Ci przenieść się tam bez biletu. Świeca zapachowa w szkle Premium No.2 sprawi, że znajdziesz się na Jedwabnym Szlaku - przynajmniej takie możesz mieć wrażenie. Jej zapach w urzekający sposób łączy Wschód z Zachodem.

Aromat ciepłej, nieco pieprznej ambry (słodki zapach, w perfumach pozyskiwany z mieszanki molekuł różnych żywic) łączy się w tej świecy z kontrastującym, lekko ziemistym zapachem liści paczuli. Zapach rozprzestrzenia się równo i intensywnie dzięki dwóm bawełnianym knotom. Zgaszoną świecę możesz nakryć metalowym wieczkiem. W ten sposób będzie wyglądać estetycznie nawet wypalona do połowy.

Świeca zapachowa w szkle, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości parafiny, wypala się miarowo i równomiernie, bez dymienia i nieestetycznie zakopconego świecznika. Podczas pierwszego palenia poczekaj, aż pierwsza warstwa wypali się do brzegów naczynia. W ten sposób nie zmarnujesz ani grama tej świecy. Świeczkę otrzymasz w estetycznym kartoniku - będzie idealna także na prezent. Jej uniwersalne, stonowane wzornictwo pasuje do wielu aranżacji.

Wymiary
Średnica 10,7 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.812 kg
Do pobrania