Świeca zapachowa w słoiku

Zapachowa świeca BAY LEAF & BLACKBERRY z drewnianym knotem
Świeca zapachowa z drewnianym knotem o subtelnym zapachu liść laurowy i jeżyna sprawi, że poczujesz się bliżej natury we wnętrzu swojego domu.  Opakowanie wykonane w 100% z ekologicznego papieru, wolnego od dodatków mogących wywierać niekorzystny wpływ na środowisko. Użyty papier jest biodegradowalny i w całości możemy odzyskać go w procesie recyklingu.
Indywidualnie dobrany knot, wykonany z naturalnego drewna tworzy niepowtarzalny efekt dźwiękowy, przypominający palące się drewno. Całość umieszczona w brązowym, błyszczącym szkle, którego klasyczny styl odzwierciedla ciepłą, miłą atmosferę domowego ogniska.
Świeca z drewnianym knotem Liść laurowy - jeżyna
Świeca zapachowa z drewnianym knotem powstała z myślą o osobach, które cenią sobie naturalne, a jednocześnie eleganckie rozwiązania. To forma i zapach, które jeszcze bardziej zbliżają do natury i wprowadzają więcej harmonii do codziennego życia. Będzie stanowić piękny element dekoracyjny wnętrz, a jej aromat unoszący się w domu z pewnością przyniesie ukojenie dla zmysłów.
Liść laurowy i jeżyna to aromaty, które kojarzą się z ciepłem domowego ogniska, błogim spokojem, bezpieczeństwem. Szczególnie dobrze sprawdzą się, kiedy potrzebujemy chwili wytchnienia i relaksu. Świeczka z drewnianym knotem, podczas palenia, wydaje dźwięk palonego drewna, co dodatkowo wprawia w błogi i przyjemny nastrój.
Eleganckie i proekologiczne rozwiązania
Świeca zapachowa z drewnianym knotem ma bardzo elegancką, nienachalną formę. Wysokiej jakości wosk został zamknięty w brązowym szklanym pojemniku, który z powodzeniem może pełnić funkcję elementu dekoracyjnego. Naturalnego charakteru dodaje jej etykieta, kolorystycznie i stylistycznie przywodząca na myśl ekologiczne materiały. Połączenie brązu i naturalnego papieru jest wizualnie bardzo efektowne.
Świeca z drewnianym knotem zapakowana jest w eleganckie kartonowe pudełko, które wykonano w 100% z papieru ekologicznego. Jest on wolny od dodatków, które mogłyby mieć niekorzystny wpływ na środowisko naturalne. Wymiary świecy to 10 cm wysokości i 10 cm średnicy. Czas palenia świecy wynosi 40 godzin.
Świeca została dopełniona o dyfuzor zapachowy o pojemności 50 ml z tymi samymi nutami zapachowymi. Całość tworzy wyjątkowy i niepowtarzalny klimat w każdym wnętrzu, w którym się znajdują.


NUTY GŁOWY: JEŻYNA, LIŚĆ LAUROWY
NUTY SERCA: RÓŻA
NUTY BAZY: PIŻMO, DRZEWO SANDAŁOWE
Typ: Świeca zapachowa
Czas spalania: ~40 h
Waga parafiny: ~300 g
Średnica: ø 10 cm
Wysokość: 10 cm
Wymiary: ø10cm ; h=10cm
Zawiera 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on.
Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.