Świeca zapachowa z wieczkiem, 190 g, monoi. Przygotuj się na nadchodzący sezon z zestawem klimatycznych oraz stylowych dekoracji. Szukasz prostego sposobu, jak łatwo i szybko urozmaicić wystrój Twojego mieszkania? To nic skomplikowanego! Wystarczy kilka uniwersalnych dodatków, takich jak świece, dekoracyjne ramki czy wazony. Wartym uwagi jest zwłaszcza wybór świec, ponieważ to charakterystyczny zapach i nastrojowe oświetlenie w dużej mierze odpowiada za wprowadzenie niepowtarzalnego klimatu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz świece zapachowe spośród różnych dostępnych zapachów, rozmiarów i kształtów.

Jednym z takich produktów jest świeczka zapachowa z wieczkiem polecanej marki Atmosphera. Świeczka wykonana została z wosku, a jej osłonka ze szkła. Słoiczek, w którym znajduje się każda ze świec, udekorowany został delikatnym motywem z czarną grafiką. Ponadto produkt posiada wymiary 10 cm x 8,5 cm x 11 cm (długość x szerokość x wysokość). Świeca 190g o zapachu monoi.

Ciekawy design i staranny sposób wykonania sprawia, że świeczka zapachowa z wieczkiem sprawdzi się zwłaszcza do stylowej dekoracji pomieszczeń takich jak salon, przedpokój czy sypialnia.

Cechy produktu:

  • świeczka zapachowa z wieczkiem,
  • świeczka wykonana została z wosku a jej osłonka ze szkła,
  • słoiczek, w którym znajduje się każda ze świec, udekorowany został delikatnym motywem z czarną grafiką kwiatu,
  • świeca 190g o zapachu monoi,
  • produkt posiada wymiary 10 cm x 8,5 cm x 11 cm (długość x szerokość x wysokość),
  • produkt polecanej marki Atomosphera.