Świece Tuli Store – piękny bukiet zapachów

Świece zapachowe to z jednej strony piękna ozdoba, z drugiej – doskonały sposób na wprowadzenie do wnętrza miłego zapachu. Kompozycje zapachowe od Tuli Store pozwalają zrelaksować się w zaciszu własnego domu, ale znakomicie też nadają się jako wyposażenie do gabinetów kosmetycznych, klimatycznych sklepów lub kawiarni.

Świece zapachowe Tuli Store stworzone zostały na bazie wosku rzepakowego z dodatkiem wosku sojowego, dzięki czemu palą się ładnym, równym płomieniem. Cały proces produkcji świec wykonywany jest ręcznie z dbałością o każdy szczegół.

Szeroki wybór zapachów sprawia, że na pewno znajdziesz swój ulubiony aromat. Tuli Store oferuje między innymi świece o zmysłowym zapachu bursztynu i kadziła, słodkim, waniliowym aromacie oraz świeżej woni zielonej herbaty i cytrusów. Możesz wybrać także popularną bergamotkę, egzotyczne owoce lub ożywcze mango.

Szklany pojemnik świecy powstał w polskiej hucie szkła, a kompozycje zapachowe stworzono we Francji. Każda świeca 210g pali się około 45 godzin.

Świeca Zielona herbata o bogatym, orzeźwiającym aromacie

Świeca rzepakowa Zielona herbata polskiej marki TULI to kompozycja cytrusowych i kwiatowych zapachów. Nuta głowy, wyczuwalna bezpośrednio po zapaleniu świecy, to orzeźwiająca cytryna i pomarańcza. Nutę serca, która uwalnia się po około 15 minutach, tworzą białe kwiaty, słodki jaśmin oraz aromat zielonej herbaty. Nuta bazy, czyli tło zapachu, to subtelnie wyczuwalne białe piżmo. Delikatna woń otuli wnętrze Twojego mieszkania i doda mu przytulnej atmosfery.

Zapach został skomponowany we Francji i posiada certyfikat IFRA. Wosk rzepakowy z oznaczeniem Non-GMO pochodzi ze zrównoważonych i kontrolowanych, europejskich upraw oraz jest w pełni ekologiczny. Szkło produkowane jest w polskiej hucie szkła, natomiast cała świeca powstaje ręcznie w małopolskiej pracowni.

Świeca Zielona herbata o pojemności 210 g i czasie palenia do 45 h to produkt w 100% wegański.

Wymiary
Długość 8 cm
Głębokość 7 cm
Szerokość 8 cm
Średnica 8 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tuli Store