Świeczka Hermes – podkreśli klimat miejsca

Moda na świece nie przemija i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Doskonale uzupełniają one wystrój wnętrz, tworząc niepowtarzalny klimat i korzystnie wpływając na nastrój domowników. Światło świecy rozpościera aurę spokoju i ciepła. Dzięki niemu poczujesz się bezpiecznie, ukoisz zmysły i odpoczniesz.

 

Świeczka Hermes o wymiarach 9,5 x 8 x 13 cm to wyjątkowo oryginalna ozdoba, która świetnie prezentuje się w salonie, kuchni lub przedpokoju. Ten gustowny i elegancki dodatek nawiązuje do mitologii. Hermes był posłańcem bogów słynącym z przekonującej mowy.

 

Świeczka Hermes zachwyca estetyką i precyzją wykonania. Uniwersalny kolor black metallic sprawia, że łatwo dopasujesz ją do każdego wnętrza.

 

Ustaw oryginalną świecę Hermes na stole, komodzie czy parapecie i uzyskaj relaksujący efekt świetlny. Sprawi ona, że Twoje mieszkanie będzie bardziej przytulne i nastrojowe.

 

Dzięki ozdobie zyskasz kameralność i melancholijną aurę w pomieszczeniu. Świeczka idealnie dopełni klasyczne wnętrze, dodając mu stylowości i jakości.

Wymiary
Długość 9,5 cm
Głębokość 9,5 cm
Szerokość 8 cm
Średnica 8 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania