Świeczka Pineapple Medium – egzotyka w zaskakującym wydaniu

Nastrój, kameralność, romantyczna aura – to wszystko zapewniają świece. Ich charakterystyczny blask potrafi zmienić oblicze wnętrza i sprawić, że nabierze ono zupełnie nowego charakteru. A co jeżeli jesteś zwolennikiem nowoczesnego wzornictwa i tradycyjna forma świecy nie zaspokaja Twojego estetycznego apetytu?

 

Zaproś nowatorski design do swojego domu, nie rezygnując przy tym z przytulnej atmosfery, jaką oferuje zapalona świeczka.

 

Pineapple Medium w kolorze red metallic to dodatek, który został wykonany ręcznie z dbałością o detale. Użyto do tego wegańskiej parafiny i bawełnianego knota. Świeczka będzie zachwycać Cię relaksującym płomieniem przez wiele godzin.

 

Razem ze świecą Pineapple Medium zyskujesz modny design. Egzotyczny owoc w zwracającym uwagę kolorze odmieni aranżację wnętrza, nadając mu świeżość i niebanalny charakter.

 

Kształt ananasa i ekstrawagancki kolor doskonale orzeźwią każdą nowoczesną przestrzeń. Świeczkę możesz zapalić w sypialni, tworząc intymny klimat lub w przestrzennym salonie, czyniąc go bardziej kameralnym.

 

Wymiary
Długość 7,5 cm
Głębokość 7,5 cm
Średnica 7,5 cm
Szerokość 7,5 cm
Wysokość 15,3 cm
Waga 0.36 kg
Do pobrania