Metalowy świecznik na stół - w arystokratycznym klimacie

Stół jest bardzo ważnym miejscem w każdym domu. To przy stole jemy wspólne, rodzinne obiady, prowadzimy długie rozmowy, a czasem nawet gramy w planszówki. To wszystko sprawia, że chętnie dbasz o to, dekoracje stołu były ładne i przemyślane. Elementem dającym duże pole do popisu jest świecznik. Jeśli nie wiesz jak przełamać nudę na stole - wybierz złoty świecznik, którego ciekawy wzór zaintryguje współbiesiadników.

Jednoramienny świecznik jest niewielki, dlatego trudności nie sprawi Ci ustawienie go nawet na niewielkim stole. Dzięki smukłej budowie z łatwością znajdziesz na niego miejsce wśród naczyń. Złoty świecznik ozdobny kojarzy się z królewskimi stołami. Taka ozdoba z pewnością doda jadalni nieco luksusowego klimatu.

Metalowy świecznik wykonany jest ze starannie wypolerowanego metalu w kolorze złotym. Gładka powłoka pięknie błyszczy, a metal zapewnia trwałość świecznika. Świecznik ma jedno ramię, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca, a do wypełnienia potrzebujesz tylko jednej świeczki! Produkt dostępny jest w kilku wzorach - wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej wpisując w komentarzu do zamówienia numer świecznika, znajdujący się na zdjęciu.

Przy składaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas, który świecznik najbardziej Cię urzekł wpisując odpowiedni numer w komentarzu do zamówienia

świecznik - wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 28,5 cm
Waga 0.366 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał metal