Świecznik szklany – kojący błękit

Przytulny salon, kuchnia czy sypialnia urządzone tak, jak lubisz, to idealne miejsca, by się odstresować i zapomnieć o pędzącym za oknem świecie. Zrelaksować Ci się pomoże np. doglądanie domowej, roślinnej dżungli, wciągające hobby i pyszna kolacja przy świecach. Ważne są też takie detale jak barwa światła czy kolorystyka mieszkania. W sypialni uspokajająco działają kolory ziemi oraz chłodne barwy. Nasycony błękit tego świecznika szklanego da w takiej aranżacji ciekawy kontrast i nieco ożywi wnętrze.Nie będzie on jednak wytrącać nikogo z równowagi i pozostanie spójny ze spokojną resztą stylizacji.

Świecznik ze szkła w niebieskim kolorze stworzy ciekawy duet nie tylko z białą, ale również złotą czy srebrną świecą. W wersji dziennej, niezapalonej będzie to równie interesująca dekoracja. Wieczorem w szkle będzie odbijać się złote, nieco rozproszone światło.

Szklany świecznik w formie nieco zwężonego walca ma wymiary 20 x 10 x 10 cm. Możesz go wykorzystać również jako stylowy wazon. Pięknie będzie w nim wyglądał pojedynczy słonecznik, bukiet łąkowych kwiatów, tulipany lub ogrodowe cynie. Zamiast świec czy kwiatów włóż do niego łańcuch świetlny, a stworzysz oryginalny lampion.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania