Świecznik Atlas – antyczne inspiracje

Obecność świec w mieszkaniu, zwłaszcza w strefach wypoczynku, jest wręcz wskazana. Nadają one salonowi kameralność, a sypialni romantyczną aurę. Żeby jednak prezentowały się efektownie, musisz zadbać o odpowiedni świecznik, który będzie współgrał z wystrojem wnętrza.

 

Świecznik Atlas to nie tylko funkcjonalny dodatek do świecy, ale również estetyczna ozdoba nawiązująca do antycznej sztuki.

 

Świecznik w formie Atlasa trzymającego na ramionach glob ziemski ma wymiary 28 x 12 x 14,5 cm. Sprawdzi się więc zarówno w przestrzennym salonie, jak i mniejszych pomieszczeniach np. sypialni czy łazience.

 

Kolor miedziany doskonale koresponduje z blaskiem świecy, a kształt przywodzi na myśl mitologiczną symbolikę. Oryginalny świecznik nada wnętrzu interesujący charakter i wzbudzi ciekawość zaproszonych gości.

 

Świecznik Atlas w zestawieniu z ulubionym zapachem świecy pozwoli Ci w pełni się odprężyć i odciąć od natłoku myśli. Możesz ustawić go zarówno samodzielnie na komodzie lub stole, jak i w towarzystwie innych ozdób.

 

Stwórz wymarzoną przestrzeń relaksacyjną i zwiększ jakość swojego odpoczynku.

 

Wymiary
Długość 12,5 cm
Głębokość 12,5 cm
Szerokość 14 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 28 cm
Waga 3 kg
Do pobrania