Świecznik Cedric – stworzy klimatyczny nastrój

Jaki jest Twój sposób na ocieplenie chłodnego, listopadowego wieczoru? Herbata w ulubionym kubku, sezon serialu do nadrobienia, ciepłe legginsy i kapcie oraz świeca w świeczniku Cedric na pewno poprawią Ci nastrój. Złote promyki świecy sprawią, że salon czy sypialnia od razu staną się bardziej klimatyczne.

Świecznik-latarenka z naczyniem na świecę będzie wspaniałą, romantyczną dekoracją mieszkania. Posiada otwarte ścianki bez przeszkleń. Złoty lampion na świecę doda wnętrzom kobiecego wyrazu i elegancji. W połączeniu z meblami obitymi welurem czy starannie dobranymi plakatami na ścianie, uwypukli artystyczny, nonszalancki klimat urządzanego miejsca. Będzie wyglądał spójnie w połączeniu z innymi złoconymi akcesoriami, np. doniczką czy przeszkloną szkatułką na drobiazgi. Wystylizuje też ogród lub balkon – znajdź mu miejsce na stoliku lub wśród roślin na piętrowym regale.

Świecznik ma wymiary 12 x 12 x 28,5 cm. Zmieści się do niego średniej wielkości blokowa świeca lub tealight. W naszym sklepie online jest dostępny także w nieco niższej wersji.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 28,5 cm
Waga 0.51 kg
Do pobrania